• TurkishEnglishGermany

sex hikayeleri - porno

BİZDEN HABERLER

2021-2022 BURS DEĞERLENDİRMELERİ DEVAM EDİYOR

Vakfımızın 2021-2022 burs başvuruları 22 Ekim 2021 tarihinde bitmiştir. Başvuru yapan öğrencilerin ön değerlendirmeleri başlamış olup Devletimizin resmi verilerine göre incelemelere başlanmıştır.

Şuan başvuruların kontrolleri devam etmektedir. Yapılan inceleme ve değerlendirme sonrasında web sitemizden öğrenciler için T.C. kimlik numarası ile sorgulama yapabileceği ve önümüzdeki günlerde aktif edilecek olan “EVRAK TESLİM EDECEK MİYİM?” bağlantısından yapacağınız sorgulama sonrası “belge teslim etmeye hak kazandınız” uyarısı görür iseniz, vakfımıza istenen belgeleri teslim etmeniz gerekecektir.

Eğer belge teslim etmeye hak kazanırsanız, Sivas’ın ilçelerinde ikamet ediyorsanız, istenen belgeleri İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına, İl Merkezinde ikamet edenler evraklarını Vakfın Merkezine kargo veya ELDEN teslim etmeniz gerekmektedir.

Teslim edilen belgeler neticesinde son değerlendirme yapılacak, burs almaya hak kazanan öğrenciler burs alıp alamayacaklarını öğreneceklerdir.

 

04 Kasım 2021 7692 okunma
Sivas Hizmet Vakfı

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Genç Mucitler

Genç Mucitler projemiz kap amında ilimizde eğitim gören, yetenekli, hayalleri olan öğrencilerin proje ve çalışmalarına katkıda bulunmak ve gençlerimizin ihtiyacı olan maddi de tekleri...